Kariera

Kierowca C+E tygodniówka – Wielkopolska

Kierowca C+E

Pojedyncza obsada

Ciągnik siodłowy z naczepą, (chłodnia lub izoterma),

Trasa tygodniowa po kraju -> od poniedziałku do piątku. Wolne weekendy,

Mile widziane uprawnienia ADR.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@caganowski.pl

Kierowca C+E stałe trasy po UE.

Praca dla kierowców C+E z całej Polski – wyjazdy w trasę z oddziałów w województwie Dolnośląskie, Wielkopolskie i Lubuskie.

Zestaw BDF lub Ciągnik Siodłowy + naczepa

Pojedyncza obsada – trasy po UE, obsługa zleceń w ruchu międzynarodowym.

Praca w systemie Poniedziałek – Piątek. Możliwość wolnych weekendów.

Możliwość pracy w systemie 2/1

Mile widziane uprawnienia ADR lub wyrobienia uprawnień w trakcie zatrudnienia. Poszukujemy również, kierowców, którzy chcą zdobyć doświadczenia w prowadzeniu samochodu ciężarowego typu „Zestaw BDF Tandem” i „Ciągnik Siodłowy”- możliwość przyuczenia.

Koordynator ds. transportu

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie Zespołem odpowiedzialnym za spedycję i transport międzynarodowy FTL,
  • Udział w rozbudowie procesów i procedur funkcjonowania Firmy,
  • Budowanie strategii rozwoju,
  • Realizacja budżetu oraz przypisanych KPI,
  • Dbanie o jakość relacji z klientami,
  • Ścisła współpraca z Operatorami Logistycznymi,
  • Ścisła współpraca z kierowcami (flota własna),
  • Udział w budowaniu oferty dla klienta (wyceny, przetargi, kontrakty).

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenia w transporcie z wykorzystaniem floty własnej (wiedza z zakresu zarządzania czasem pracy kierowców, rozliczenia dokumentów transportowych,
  • Rozwiniętych umiejętności zarządzania zespołem,
  • Samodzielności oraz nastawienia na realizację celów,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach.

TO OFERUJEMY

  • Stabilną formę zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia zaangażowania w pracę,
  • Praca w zaangażowanym i dynamicznym zespole.

Caganowscy - firma transportowa

Caganowscy – firma transportowa